Ermali Mamaqi bën deklaratën e papritur LIVE në emision: Zakonisht Kryeministrat puthin gratë e tjera. Ndërhyn menjëherë Alketa Vejsiu


Javën e kaluar në Dance Albania në Tv Klan, ish-Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ishte i pranishëm në studio për të mbështetur bashkëshorten e tij konkurrente në spektakël, Anitën. Një puthje mes dy bashkëshortëve bëri xhiron e rrjeteve sociale.

Mbrëmjen e të hënës, Alketa Vejsiu pyeti përse ishte shprehur aq shumë habi për puthjen mes bashkëshortëve. Ndërsa Ermal Mamaqi u përgjigj me humor duke thënë se “Kryeministrat zakonisht puthin gratë e tjera”.

Alketa Vejsiu: Jam habitur çfarë komentesh ka patur për puthjen e komandantit me ty javën e kaluar. Një portal kishte shkruajtur “një Kryeministër puth në buzë gruan e tij”. Pse ishin çuditur kaq shumë nuk e kuptova. Kjo ishte gjëja më e bukur dhe më njerëzore që ka ndodhur.

Ermal Mamaqi: Zakonisht Kryeministrat puthin gratë e tjera, ky puth gruan e tij edhe është jo normale. Uau, dikush puthi gruan.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *