E krahasuan me lopën, reagon Ronela


E krahasuan me lopën, reagon Ronela

Komentet negative nuk kanë të ndalur për figura publike.

Në mesin e tyre e cila ofendohet shpesh është këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati.

Sot vendosi që me një shkrim në Instastory tu mbyll gojën ndjekësve të saj, ajo tha se krahasimi me lopën është komenti më i keq.

“Komenti më i keq që lexoj për veten është krahasimi me lopen. Lopa shkretë ka bark dhe ‘gjoks’, unë s’kam asnjërën nga këto, më vjen keq. me gjeni kafshe tjeter urgjent, Dragua p.sh që edhe t’ju djegë në të njëjtën kohë, të bëj të paktën diçka për ju”, shkroi ajo./Indeksonline/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *