A i ka shkruar më ish i dashuri? Melisa jep përgjigjen që s’pritej në emision


Sërish Melisa ka qenë në fokus sa i takon jetës së saj private. Edhe gjatë “Dance Albania”, u zbulua se shumë mesazhe për të kishin të bënin me jetën e saj. Mirëpo pyetja që të gjithë kanë në mendje është: “A të ka shkruar ish i dashuri”? Por si u përgjigj Melisa?

“Nuk e di për kë e ke fjalën” – ishte përgjigjja mjaft e prerë e Melisës.

Mesa duket ish-konkurrentja e Për’puthen po fokusohet tashmë vetëm tek karriera e saj.

Edhe pse prej muajsh i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dy ish-konkurrentët e Për’puthen Andi Shehi dhe Melisa Lleshi, vijojnë të komentohen në rrjet. Së fundmi Andi ishte i ftuar në një intervistë për “Shqipëria Live”, dhe pyetjet rreth Melisës sigurisht që nuk munguan. Por me sa duket Andi e ka hedhur krejtësisht pas krahëve historinë me këngëtaren, dhe ka nisur një romancë të re.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *