20 kilogramë më pak, Ledjana kthehet e flet për lidhjen me kosovarin (Video)


20 kilogramë më pak, Ledjana kthehet e flet për lidhjen me kosovarin (Video)

Lediana Prenga një prej vajzave të “Përputhen” ka vendosur së fundmi të ndryshojë look. Ajo ka hequr dorë nga flokët e errët duke ndryshuar ngjyrën dhe duke u shndërruar në gjysmë bionde. Ledjanën e kemi pasur çdo ditë në ekran. Por, prej kohësh ajo është distancuar pak me punët e veta.

Një rikthim që pritej, ajo e pati të dielën në Prive. Ish-protagonistja e formateve reality na tregoi të gjitha risitë e saj. Nga 20 kilogramë më pak për veten, tek programet online të trajnimit dhe lidhja e dashurisë me një djalë nga Kosova.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *