‘Princesha Halloween’, kështu e ka veshur Gëzimja vajzën e saj për festën e Halloween


Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar.

Ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani.

Ata të dy janë çifti më i përfolur i show-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Gëzimja, është një grua shumë e bukur dhe të njëjtën kohë edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Sot wshtw festa e Halloween, dhe Gëzimja është kujdesur qe ta vesh vajzën e saj pak me ndryshe me këtë rast.

‘Princesha e Halloween’, e ka përshkuar foton Gëzimja, ku vajza e saj Emma shfaqet e veshur me një fustan me shumë stil. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *