Nora Istrefi “ndez” rrjetet sociale me këtë veshje


Ky transformim ishte për rastin e festës së “Halloween-it”.

Në fotot dhe videot e sjella nga Nora, ajo shfaqet super terheqese në këtë veshje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *