Majlinda del për shëtitje me djalin, kaq shumë është rritur djali i Majkut


Majlinda del për shëtitje me djalin, kaq shumë është rritur djali i Majkut

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Duke qenë shumë aktive me postime në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me djalin.

E duket se ai po rritet shumë shpejt dita-ditës./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *