Afërdita Dreshaj publikon videon më të bukur të djalit dhe bashkëshortit


Afërdita Dreshaj publikon videon më të bukur të djalit dhe bashkëshortit

Afërdita Dreshaj u bë nënë para një viti.

Ajo ka sjellur në jetë djalin që e kanë quajtur Sky Blue.

Së fundmi nëInsta Story ndau një video të ëmbël të djalit dhe bashkëshorti.

Duke luajtur në fushë ata duken kaq të lumtur./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *