Mimoza Mustafa me Shkumbinin dhe Labin, çka po paralajmërojnë bashkë


Mimoza Mustafa me Shkumbinin dhe Labin, çka po paralajmërojnë bashkë

Mimoza Mustafa është këngëtare shumë e njohur për publikun.

Ajo vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale, me postim të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me burrin e saj Shkumbinin dhe këngëtarin Labinot Tahiri.

Duket se treshja po paralajmërojnë një projekt së bashku./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *