Mihrija e përdor fotoshopin, e bën vetën si të ishte 15-vjeҫare


Mihrije Braha vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është aktive edhe me projekte muzikore, por edhe në rrjetet sociale.

E së fundmi ajo ka publikuar një foto bashkë me Naimin.

Ajo që bie në sy është se fytyrën e ka rregulluar dhe fotoshop dhe nuk e ka lënë asnjë rrudhë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *