”Më shumë se shokë…”/ Sheila bëri lëmsh rrjetin me deklaratën për Noizy-n, vjen përgjigjja e reperit


Sheila dhe Noizy kanë qenë miq të ngushtë dikur. Dyshja sollën bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Boll më me pyetje”. Mirëpo, duke qenë se nuk janë parë prej kohësh krah njëri-tjetrit, Sheila u pyet së fundi nëse ajo dhe reperi e ruajnë akoma miqësinë.

“Po me Noizyn si i keni marrëdhëniet më përpara keni qenë miq jeni më…”, i shkroi një ndjekës. “Më shumë se miq”, u përgjigj Sheila duke i konfuzuar të gjithë.

Më pas, Noizy ka reaguar për herë të parë rreth këngëtares teksa i ka uruar fitoren te “Kënga Magjike” Ai e ka postuar në Instastory duke shkruar: Të uroj fitore Shei!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *