Elvana rikrijoi look-un e saj ikonik, reagon Gili


Elvana Gjata surprizoi me ndjekësit me look-un që kishte zgjedhur për Halloween.

Ajo rikrijoi një nga paraqitjet më ikonike të Gilit, kur mori pjesë në festivalin e RTSH-së me këngën “Xixëllonja”.

Kjo ka tërhequr vëmendjen e Gilit, e cila është shprehur shumë e lumtur me zgjedhjen e Elvanës.

Teksa ka ndarë disa foto dhe video të Elvanës, Gili ka shkruar: “E bukura Elvanë në fustanin e xixëllonjës”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *