Vitet janë vetëm numra për Gjyste Vulaj, në paraqitjen e fundit shfaqet mahnitëse


Këngëtarja shqiptare nga Ulqini, Gjyste Vulaj, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Në sezonin e verës ajo ka qenë shumë aktive në ahengjet familjare, ku gjithmonë mundohet të sjellë sa shumë atmosferë ku do që është e pranishme.

Përveç anës profesionale, Gjystja është komentuar poashtu edhe format e saj trupore.

Përkundër moshës, ajo gjithmonë është kujdesur për linjat e saj.

Ajo sot ka publikuar një foto nga salloni i ondulimit.

Me flokë të rregulluara bukur dhe me grim me stil, Gjyste Vulaj po duket mahnitëse.

Nëse bazohemi në këtë pamje, vitet janë vetëm numra për këngëtaren shqiptare nga Ulqini. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *