Video që të prek në shpirt/ Vjehrra i prish dasmën nuses: Nuk më pëlqeu moj…. djalin tim ti!


Ky është momenti trond itës kur vjehrra prish dasmën e të birit në mes të ceremonisë për shkak se nuk bie dakord me fjalimin e nuses. Sarah Ragsdale, nga San Jose, Kaliforni, postoi momentin e pabesueshëm që ndodhi në dasmën e së motrës në rrjetin social TikTok.

Videoja tronditëse është bërë virale për shkak të reagimit komik të vjehrrës, e cila nuk dëshironte që djali i saj të martohej. Ajo tani më është shpërndarë edhe në pothuajse shumica e mediave rozë në botë, si dhe është bërë hit poashtu edhe në youtube, instagram dhe facebook.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *