U raportua se është shtatzënë, reagon Bora Zemani


Moderatorja Bora Zemani është gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi, ajo u përfol sërish e kësaj here për një shtatzëni të mundshme.

Madje, ishte një parashikuese që tha për “Shqipëria Live” se Bora është shtatzënë.

Mirëpo, Bora ka shuar dyshimet ku ka thënë se nuk është shtatzënë.

“Më thanë që e kam çun.

Për momentin jo, nuk jam shtatzënë…”, tha Bora.

Bora Zemani ka qenë e ftuar më herët në programin “Më lër të flas”, ku foli për jetën e saj personale dhe atë profesionale.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *