Taulant Xhaka zgjedh fjalët më të bukura në urimin për bashkëshorten


Taulant Xhaka zgjedh fjalët më të bukura në urimin për bashkëshorten

Urimi i veçantë i Taulant Xhakës për bashkëshorten.

Sot feston ditëlindje Arbnora, bashkëshortja e futbollistit shqiptar, Taulant Xhaka.

Nuk kishte si të mos mungonte një urim i veçantë nga futbollisti, i cili ka postuar në Instagram fotografi të bashkëshortes.

“Gëzuar ditëlindjen gruas që sjell diell në jetën time, gruaja ime e dashur dhe e kujdesshme! Ti je personi të cilit mund t’i besoj dhe jam shumë me fat që të kam pranë. Kalofsh një ditë të veçantë siç më së shumti e meriton, gruaja ime e bukur! Të dua!”, ka shkruar Taulant Xhaka.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *