Me të lumtur se kurrë. Ja ku po i kalojnë pushimet Sinani me Andrren (Foto)


Me të lumtur se kurrë. Ja ku po i kalojnë pushimet Sinani me Andrren (Foto)

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha është një ndër artistët i cili ka qenë pjesë e estradës shqiptare prej shumë vitesh tashmë dhe vazhdon të mbetet goxha i preferuar për publikun. Këngëtari Sinan Hoxha krahë me partneren, Andrra Destani, kanë nisur pushimet në United Arab Emirates, Dubai.

Ai njihet për sukseset e shumta me këngët e tij të cilat numërojnë miliona klikime në youtube. Një ndër tyre është dhe kënga ‘Pafrumi’ e cila u kthyer sërish në një ndër më të dëgjuarat dhe kjo pasi ishte ish-banorja e “BBVIP” Beniada Nishani që e risolli përsëri hitin e njohur.

Çifti bashkë me vete kanë edhe djalin e tyre të vetëm, Ansi. Nga vendi luksozë ka qenë Andrra që ka postuar imazhe për fansat në Instagram. Familja Hoxha duket se po kalojnë për mrekulli derisa po e shijojnë motin me diell dhe bregdetin. /Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *