Duhet ti beni syte kater per lidhjen ne cift/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi


PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 23 SHTATOR 2020

PA DHIMBJE SHPIRTERORE DHE FOBI

E Merkuri dhe nje dite pas ekuinoksit te veshtire vjeshtor kemi nje kundershtim midis Jupiterit ne Bricjap me Asteroidin Medusa ne Ne Gagaforre

Kjo eshte nje lidhje e vecante e cila duhet patur kujdes

Asteroidi Medusa tregon perbindshin qe shqyen mendimet dhe ngrin shpirtin

Eshte ana jone qe nuk duam te shikojme dhe fobite tona

Ne nje epoke shume te ashper ku po perjetojme shume permbysje Medusa na tregon menyren me te cilen ndjenjat ngurtesohen

Medusa eshte ne shenjen e Gaforres dhe kjo sjell nje mungese dashurie afrimiteti dhe ngrohtsie Nje situate toksike edhe midis njerzve te dashur

Jupiteri perball ne Bricjap ne pozicion te dobet eshte e pamundur te jap ndihme

Dashi

Nuk do jeni mire ne maredheniet famljare ose nuk do ta ndjeni as jepni dashurine dhe ngrohtesine e duhur Nje ceshtje mbshtetje ne pune do shkoj keq

Demi

Nje takim i ftohte ao nje komunikim i ftohte sot do prishi rregullin nje marredhenie te mire dhe mbeshtetese per ju As nje plan nuk shkon si duhet por ngrin rruges

Binjaket

Nje fobi ne ceshtjet ekonomiike dhe nje ngurtesim ne llogarite tuaja do beje qe sot te ndjeheni te pambeshtetur dhe te ekspozuaar

Gaforrja

Shpirterisht sot do jene ajo qe nuk doni te jeni Te ftohet te ashper dhe as do jepni e sa do merrni duke prere shume rruge komunikimi me njerez te dashur

Luani

Shpirterisht keni vendosur te jeni te ftohete dhe te mos prekeni nga asgje qeme perpra ju emociononte dhe ju mbushte me ndjenja e dashuri Shpirti i ha kmarrjes se ftohete do fitoj tek ju

Virgjeresha

Sot ndahen ne thike gjerat dhe shume ftohete ne do jeni me dike shpirterisht apo thjesht fizikisht pa pasur me nje lidhje apo ecur te perbashket

Peshorja

Do kerkoni me indiference te drejtat tuaja dhe nuk do jepni aspak arsye apo te treoni njdonje dobesi qofte per te afermit qofte per njerzit qe ju mbeshtesin Do denoni ashper dike

Akrepi

Shpirterish do kuptoni se ajo qe keni quajtur familje paska qene koka e meduses ne disa rate dhe ju ka treguar anan me te ftohete te mundshme

Shigjetari

Do perpiqeni te gjeni rruge komunikimi por do kuptoni se sot nuk do keni force shpirterore dhe dashuri per ta bere Do futeni ne shpellen tuaj te ashper

Bricjapi

Gjera kane shkuar deri aty ne nje marrdhenie ne martese sa ju nuk mund te ndihmoni ne diten e sotme qe ta zbusni apo ti jepni zgjidhje Mund te kete te beje edhe me nje bashkepunim

Ujori

Do ndjeni se Vjeshta mund te paralajmeroj nje dimer te ftohte dhe po merrni masa qe sot te tregoni anan me te ftohte te dimrit tuaj shpirteror

Peshqit

Dashuria juaj si ndjenje ka fluturuar per sot dhe asnje qellim apo diskutim nuk e ndez dot me zjarrin tuaj te brendshem Jeni te prirur te kaloni nje nate te eret vetmie


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *