Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të bëhen prindër? Moderatorja e Top Channel thyen heshtjen pas lajmeve që qarkulluan me shpejtësi: Më prisni nga muaji…


Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të bëhen prindër? Moderatorja e Top Channel thyen heshtjen pas lajmeve që qarkulluan me shpejtësi: Më prisni nga muaji…

Bora Zemani ka folur mbrëmjen e sotme pas thashethemeve që qarkulluan përgjatë ditëve të fundit se ajo është në pritje të ëmbël.

Gjithçka nisi pasi parashikuesja e fatit që kishte parashikuar ribashkimin e saj me Donaldin, tha se moderatorja dhe aktori do të bëhen prindër, duke folur me bindje se çifti do të bekohen me një djalë.

Ajo gjithashtu u shpreh se edicioni i parë i Dancing With The Stars do të ketë fituese Elonën. Në spektaklin e sotëm, pas performancës së Elonës ajo shkëmbeu disa batuta me Enon duke thënë se nëse Bora është shtatzënë edhe ajo e fiton, sipas parashikimit.

“Po të jetë Bora shtatzënë unë e fitoj”, tha ajo duke shkaktuar të qeshura pafund.

Ndërkohë Bora mohoi gjithçka. “Më duket është çun thonë për mua. Por nuk është e vërtetë. Më prisni nga muaji…”, u shpreh Bora.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *