Bes Kallaku “harron” të ftohtin, vrapon për t’u zhytur në det si në verë


Aktori i humorit, Bes Kallaku njihet për “çmenduritë” e tij, e njëjta gjë ka ndodhur edhe pak minuta më parë.

Ai mesa duket “ka harruar” se nuk jemi në stinën e verës dhe ka vrapuar për t’u hedhur në det.

Ndonëse uji i ftohtë, Besi nuk është frenuar për asnjë moment.

Këtë moment, ai e ka ndarë në Instastory me ndjekësit e tij, duke konfirmuar kështu se sa moskokëçarës është, kur bëhet fjalë për të shijuar jetën./abcnews


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *