‘Jemi gati!’ Luana Vjollca zbulon më të rejat për programin e saj, ja emrat e njohur që i bashkohen


‘Jemi gati!’ Luana Vjollca zbulon më të rejat për programin e saj, ja emrat e njohur që i bashkohen

Tashmë Luana Vjollca do t’i rikthehet ekranit. Prezantuesja e njohur ka bërë së fundmi me dije se emisioni i saj do të nisë tanimë dhe ka zbuluar datën dhe orën. Luana na ka bërë me dije se programi i saj do të nisë nga 6 nëntori.

Ndër të tjera, Luana zbuloi se lojërat do të jenë padiskutim pjesë e këtij programi.

“Jemi gatiii! “Zemër Luana” vjen zyrtarisht çdo të diel ora 21:00 nën autorësinë dhe moderimin e Luana Vjollcës, në Tv Klan. Në cilën datë fillojmë? Shihni filmin tonë për ta mësuar!”-shkruhet në profilin e emisionit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *