“Ah s’ke faj ti”, “Prit se nuk keni parë gjë akoma!”, plas “sherri” mes Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt (FOTO)


“Ah s’ke faj ti”, “Prit se nuk keni parë gjë akoma!”, plas “sherri” mes Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt (FOTO)

Eduart Grishaj është “sfiduar” në rolin e tij si regjisor në projektin që pritet të dalë sëshpejti në kinema, të quajtur “Sofia”.

Kjo pasi pjesë e kastit të aktorëve ka qenë edhe partnerja e tij në jetë, Arbana Osmani.

Në një intervistë më herët, Eduarti u shpreh se nuk kaqenë aspak e lehtë për të të punonte me moderatoren.

“Nuk ishte e lehtë fare për të punuar me Arbanën, sepse nga prezantimi në aktrim ajo mendoi se ishte e thjeshtë, por nuk është dhe aq. Është e vështirë të kesh Arbanën aktore, sepse bën shumë dubla”– tha Grishaj, i ftuar në “Euronews”.

Por, si e priti Arbana këtë interviste të partnerit të saj? I menjëhershëm ka qenë reagimi i Osmanit në Instagram, ku shkruan:

“Ah s’ke faj ti”, duke i bërë “tag” regjisorit.

Mirëpo, nuk është mbyllur me kaq! Edhe Eduarti ja ka kthyer përgjigjen me të njëjtën monedhë. Ai ka ripostuar story’n e saj duke shkruar: “Prit se kuk keni parë gjë akoma”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *