Pritja mbaroi! Ja kur do të nis programi i Luana Vjollcës


Pritja mbaroi! Ja kur do të nis programi i Luana Vjollcës

Një emision i ri po vjen nga moderatorja Luana Vjollca.

Sot vendosi të shuaj kureshtjen e fansave të cilët e prisnin me padurim publikimin e tij.

Me një video në Instagram ajo tregoi se “Zemër Luana” do të nis me 6 nëntor dhe do të transmetohet çdo të diele në ora 21:00.

Andaj bëhuni gati sepse shumë surpriza janë rezervuar për ju./Indeksonline/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *