Mimoza Mustafa shfaqet e papërmbajtshme, ekspozon gjoksin si kurrë me parë!


Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, shkruan ORAinfo.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një video nga salloni i ondulimit.

E rregulluar me stil, ajo që merr gjithë vëmendjen është ekspozimi i gjoksit të saj.

Edhe pse ka kaluar të 50-tat, Mimoza nuk e ka provohem të shfaqet kaq provokuese. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *