Lumërohet nga pushimet, reja e Shkurtes shfaqet kaq joshëse


Po kalojnë pushimet në një vend të ngrohtë.

Djali dhe reja e Shkurte Fejzes, Erza po sjellin pamje duke shijuar pushimet menjëherë pas dasmës.

Erza publiko një foto ku shihet e veshur komplet në të zeza.

Me flokët e drejta e syzet vendosur ajo duket mahnitëse, përcjell InfoKosova.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *