Gjiko dhe Elita e ‘djegin’ atmosferen duke vallëzuar bashkë


Gjiko dhe Elita Rudi janë një nga ciftet më të dashura për publikun.

Ata janë mjaft të hapur për lidhjen e tyre duke i bërë të jenë edhe më afër publikut.

Së fundmi Gjiko publikoi një video të rrallë.

Ai është duke vallëzuar bashke me Eliten dhe po e bëjnë atmosferen./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *