Faleminderit që po ma shkatërroni jetën- kujt po i drejtohet kështu Fifi


Faleminderit që po ma shkatërroni jetën- kujt po i drejtohet kështu Fifi

Fifi e revoltuar ndaj promos së Big Brother VIP 2: Faleminderit që po ma shkatërroni jetën.

Ditën e djeshme ( e mërkurë) u paralajmëruar rikthimi i spektaklit Big Brother VIP 2 përmes një video promovuese.

Por, pas videos që u postua nga Top Channel, i menjëhershëm ka qenë reagimi I këngëtarë shqiptare, Fifi e cila ishte pjesë e BB VIP vitin e kaluar.

Në promo u përfshi momenti kur këngëtarja kishte humbur ndjenjat dhe ishte rrëzuar në tokë gjatë transmetimit ‘live’ të spektaklit dhe kjo ka bërë që Fifi të reagoi e revoltuar.

Krijuesja e hitit “Diell” ka postuar disa video në InstaStory duke etiketuar Lori Hoxhën dhe faqen zyrtare të Top Channel në Instagram.

Ajo u shpreh kundër tendencën për të dalë keq në publik me përfshirjen e momenteve të saj më të vështira brenda shtëpisë së famshme dhe jo ato të mira.

“Pse nuk e nxorët në video promovuese që vjen Big Brother së shpejti, Fifin duke e shkruar këngën “Diell”. Fifin duke e kënduar këngën ‘Diell’ nëpër shtëpi. Pse nuk e nxorët


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *