Është në muajt e fundit të shtatzënisë, kështu po e ‘dridh’ belin në ditëlindje Einxhel


Ish-banorja e Big Brother Vip, Eixhel Shkira është në pritje të ëmbël.

Ajo dhe Dj Dagz pritet të bëhen prindër të një djali.

Së fundmi është shpërndarë një video e Einxhel ku shihet duke vallëzuar në një ditëlindje.

Kaq bukur vallëzon edhe pse shtatzënë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *