‘Asht e lëkurë’ turpi i Arianës po duket ‘petë’ në këtë fustan të ngushtë


‘Asht e lëkurë’ turpi i Arianës po duket ‘petë’ në këtë fustan të ngushtë

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo këto ditë po qëndron për vizitë në Paris të Francës.

Nga atje ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë.

Në këto imazhe ajo që bie në sy është trupi i saj ‘petë’.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë fustan me stil. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *