Рlas ѕherri mes të familjes ë dhëndrit dhe nuses, ѕhkaku ishte kënga e valleѕ (Video)


Një ngjarje e çuditshme ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme në një lokal dasmash në Stamboll. Arsyeja e sherrit që shpërtheu në një dasmë në Stamboll ishte befasuese. Familjarët nna e djalit dhe ajo e vajzës u përplasën me njëra-tjetrën për shkak të një kërkese për ta lëshuar një këngë.

Ndërkohë që çifti po kërcente, plasi një përleshje fizike mes të afërmve të nuses dhe të dhëndrit. Mediat raportojnë se shkaku i sherrit ishte një mosmarrëveshje për këngën që do të vendosej nga DJ. Nga pamjet duket se sherri ka qenë i egër, me grushte dhe shkelma, përfshi edhe karriget.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *