Reja e Shkurte Fejzës ‘zhytët’ në luks, publikon pamje nga pushimet


Reja e Shkurte Fejzës ‘zhytët’ në luks, publikon pamje nga pushimet

Reja e Shkuetes publikon foto nga pushimet dhe duket mahnitëse.

Erza Dana dhe Arbri, djali i këngëtares Shkurte Fejza po shijojnë pushimet pas marteses.

Dasma e tyre bëri buje duke u komentuar në rrjet.

Së fundmi Erza ka publikuar një foto nga bregdeti.

E veshur me një fustan me vija ajo duket kaq zonjë, përcjell InfoKosova.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *