Pak ditë pas martesës, reja e Shkurte Fejzës i ‘frynë’ buzët


Këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza, ka martuar djalin e saj të vetëm, Arbrin. Dasma e tij me Erzën mori vëmendje të madhe, nga ku dolën video të shumta. Këngëtarja Fejza me bashkëshortin e saj ishin tejet të lumtur dhe falënderuan të gjithë pjesëmarrësit që iu bashkuan këtij gëzimi familjar.

Erza është reja e këngëtares së njohur kosovare, Shkurte Fejzës. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. E në fotografinë e fundit ajo po duket tejet bukur. Mirëpo, duket sikur i ka fryrë paksa buzët, apo ndoshta është vetëm efekti i fotografisë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *