E keni parë edhe në emisione televizive/ Pedagoge dhe e famshme në rrjetet sociale, ja kush është vajza bukuroshe e Alfred Cakos (FOTO)


Alfred Cako, i quajtur ndryshe edhe Konspiracionisti shqiptar ka marrë gjithmonë vëmendje me deklaratat dhe “parashikimet” e tij për të ardhmen.Por nuk dimë shumë për jetën e tij. Vajza e Alfred Cakos është Helga Cako. Helgën e kemi parë edhe më parë në një emision televiziiv ku doli e shoqëruar nga i ati.

Por nuk dimë shumë për jetën e tij. Vajza e Alfred Cakos është Helga Cako. Helgën e kemi parë edhe më parë në një emision televiziv ku doli e shoqëruar nga i ati.

Ajo është përkthyese dhe pedagoge, gjithashtu drejton edhe një shtëpi botuese që mban emrin e saj. Por ka edhe një numër të lartë ndjekësish në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në TikTok ku tregon se është vajza e Alfred Cakos dhe ka marrë plot 40 mijë shikime.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *