“Boo prandaj doja me i heq komentet për k*re si puna jote”/ U përmend Bora Zemani, Dalina Buzi e lëshon gojën keq dhe shpërthen me fjalor banal, ja çfarë e irritoi moderatoren


Dalina Buzi ka shpërthyer keq ndaj një ndjekësje pas një postimi që bëri në Instagram. Ajo ka publikuar një video por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte një koment i një ndjekësje, që i shkruante se ka kopjuar Bora Zemanin. “Ke filluar dhe veshjen alla stili i Bora Zemanit, harron se je mami asaj me moshë”, shkroi ndjekësja.

“Boo prandaj doja me i heq komentet për k*re si puna jote. E mirë varja i hapa tani, vazhdo”, i shkruan Dalina. “Bravo për fjalorin sado mundohesh të bësh si e mirë dukesh se ti i urren gratë e bukura sidomos një maskiliste e thekur, bllokoji komentet sërish se nuk përballon dot opinionet ndryshe.”, replikon ndjekësja.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *