U tha se I është rikthyer Lauretës, Robert Berisha shpërthen ndaj mediave në reagimin e fundit


U tha se I është rikthyer Lauretës, Robert Berisha shpërthen ndaj mediave në reagimin e fundit

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi, shkruan ORAinfo.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Kohëve të fundit, Roberti kishte nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Mirëpo lidhja e tyre përfundoi pak kohë pas zyrtarizimit të saj.

Roberti ka qenë ai qe e ‘konfirmoi’ ndarjen nga Laureta përmes fshirjes të gjitha fotot me të, ndërsa Laureta është ‘zhdukur’ nga Instagrami që disa ditë, përcjell ORAinfo.

E sot ishte roberti që publikoi një foto ku shfaqej duke mbajtur dorën një femres.

“Majtas dhe djathas përgjithmonë”, ishte përshkrimi që I bëri Roberti fotos.

Kjo ngjalli reagimin e mediave të cilat raportonin se bëhet fjalë për Lauretën.

Këto raportime nxiten reagimin e ashpër të robertit. Ai duket mohuar se i është rikthyer Lauretës, ka shkruar se ‘lypin d..


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *