Pamjet virale/ Këngëtarja e njohur ‘trondit’ fansat, shikoni si lëviz syrin në mënyrë të pavullnetshme (VIDEO)


Katy Perry ka shqetësuar fansat e saj në rrjetet sociale, pas një videoje në të cilën këngëtarja mbyll në mënyrë të pavullnetshme qepallën e djathtë. Edhe pse u përpoq ta kthente syrin në normalitet, ajo dështoi dhe përdori dorën për të shtrirë lëkurën dhe për të kthyer qepallën në gjendjen e saj natyrale.

Komentet në Twitter janë të shumta. Disa kanë komentuar se kjo mund të jetë tregues i paralizës së fytyrës (diçka si ajo që pësoi Justin Bieber) apo edhe një goditje të lehtë. Megjithatë nuk kanë munguar komentet që lënë të nënkuptohet se me atë që po bën ai thjesht dëshiron të tërheqë vëmendjen.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *