Nora shfaqet serioze në publik, a po i ‘qon mesazh’ Robertit me këtë veprim!


Nora shfaqet serioze në publik, a po i ‘qon mesazh’ Robertit me këtë veprim!

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj. Së fundi ka realizuar projektin e ri të quajtur, Ciao i cili është pëlqyer shumë.

E sot Nora ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur serioze.

Me këtë paraqitje, a po I qon mesazh Nora ish-burri të saj, Robertit, duke i kujtuar se çfarë ka humbur.

Kujtojmë që sot Roberti ka publikuar një foto ku shihet duke i mbajtur duart me një femër.

“Majtas dhe djathas përgjithmonë”, ishte përshkrimi që i bëri Roberti fotos.

Ende nuk dihet se kush është femra që tani ja ka fituar zemrën Roberti.

Mirëpo ajo që dihet është se Nora në paraqitjen e fundit publike, e ka pranuar se i mungon Roberti, duke u shprehur e hapur për një rikthim të mundshëm. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *