Ne fustan të zi e të ngushtë, Kallashi mahnit rrjetin


Kallashi njihet për format e bujshme trupore.

Ajo nuk kursehet për ti treguar këto format mahnitëse në rrjetet sociale.

Këtë e bën më shumë përmes veshjeve të hapura, por edhe e veshur me rroba më të gjata duket bukur.

Së fundmi publikoi një foto e veshur me fustan të zi të ngushtë dhe duket mahnitëse./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *