Kështu e quan Adelina motrën e saj Zanfinen


Adelina dhe Zanfina Ismaili mbeten këngëtaret me të dashura për publikun megjithëse ka kohë që nuk janë aktive me projekte muzikore.

Madje Zanfina pati deklaruar se do i përkushtohet profesionit të juristes duke e lënë anash muziken.

Së fundmi Zanfina publikoi një foto të bukur ku nuk mungoi as komenti i motres Adelines.

”Mbretnesha jem e bukur” ishte komenti i Adelines shoqëruar me një zemer./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *