Fjolla harron Fisnikun nis romancën e re, para disa muajsh morri unazë diamanti


Fjolla harron Fisnikun nis romancën e re, para disa muajsh morri unazë diamanti

Fjolla Morina duket se e ka hedhur pas krahëve lidhjen e saj me Fisnik Sylën dhe është më e dashuruar se kurrë.

Këtë lajm e ka bërë me dije vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram.

Ajo ka publikuar disa foto të një buqetë te madhe në formë zemre me trëndafila të kuq dhe shkronjën ‘F’.

Madje në foton e fundit duket edhe fytyra e një mashkulli, të cilën Morina e ka mbuluar me një zemër të kuqe, ndersa kujtojme se para disa muajsh ajo postoj nje unaze diamanti qe dukej si unaze fejese.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *