Blerona Zeqiri shfaqet në top formë duke pozuar rrugëve të Prishtinës


Blerona Zeqiri shfaqet në top formë duke pozuar rrugëve të Prishtinës

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri, vazhdon të jetë një nga të preferuarat e ekranit shqiptarë.

Zeqiri është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale ku poston kryesisht fotografi nga jeta profesionale.

Së fundmi, ajo për 167 mijë ndjekësit e saj në Instagram ka postuar disa imazhe derisa ka pozuar rrugëve të Prishtinës.

Duke e shijuar diellin ajo dukej në top formë duke buzëqeshur ku më pas pranoj edhe mijëra komente pozitive dhe pëlqime për dukjen. /Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *