Sellma shndërrohet në arabe, veshja e re po i rri kaq bukur


Sellma shndërrohet në arabe, veshja e re po i rri kaq bukur

Sellma është grimerja më e njohur dhe më e suksesshme në vend.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi me stil arab.

Edhe me këtë pamje, grimerja e njohur po duket tejet bukur./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *