Roberti e konfirmon ribashkimin me Norën? – Detaji që po trazon rrjetin


Moderatori dhe këngëtari, Robert Berisha, ka ‘çmendur’ rrjetin me postimin e fundit, përmes një InstaStory artisti ka postuar një imazh ku është shfaqur me dorë në këmbë të një femre, e cila shihet ta ketë vendosur dorën mbi të artistit.

Detaji që u vu re është ora që mbanë, e që është po e njëjta me të ish – partneres, Nora Istrefi.

Kjo fotografi u postua nga Berisha pas deklaratës së Norës ditëve të fundit ku dha përgjigje për një ribashkim të mundshëm.

Nuk dihet nëse është vërtetë artistja, por mbetet të shihet pasi në mbishkrim ka shkruar: “Përgjithmonë”. /Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *