“Pse vazhdon të këmbëngulësh?” Çfarë ndodhi mes Megi Pojanit dhe Bora Zemanit në “DWTS” që detyroi produksionin të fshijë pamjet nga YouTube?! Publikohet VIDEO që po bën xhiron e rrjetit


Një video në Tik Tok që po bën xhiron e rrjetit, ka ngritur dyshime lidhur me raportin ndërmjet Bora Zemanit dhe Megi Pojanit.

Në video shfaqen momenti kur Megi i drejtohet Borës: “Bora a do që të më shajnë? Pse këmbëngul?”

Thënë kjo pasi moderatorja po iu rikujtonte anëtarëve komentet negative që i kishin dhënë javën e shkuar. Gjithsesi këtë javë juria dha komente pozitive për Megin.

Një tjetër detaj që ngre dyshimet lidhur me marrëdhënien mes Borës dhe Megit, është se ky fragment nuk rezulton në Yotube.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *