Sara bën gjestin e veçantë për Ledrin në mes të skenës së ‘Dancing With the Stars’


Sara bën gjestin e veçantë për Ledrin në mes të skenës së ‘Dancing With the Stars’

Mbrëmja e djeshme ishte shumë e veçantë për Sara Hoxhën. Bukuroshja performoi në “Dancing With the Stars” me këngën “Shko” me të cilën Ledri Vula ngriti kupën si fitues i “Top Fest” në vitin 2015.

Sara ia dedikoi mbrëmjen partnerit të saj teksa u shpreh: Për mua është shumë e veçantë të performoj këngën e Ledrit. Këtë natë dua t’ia përkushtoj Ledrit.

Në fund të kërcimit ajo tha e emocionuar: Kjo ishte shumë gjë e veçantë. Momenti që unë dëgjoja Ledrin dhe shikoja Luixhinon, do doja shumë ta kisha zëvendësuar Luixhinon në atë moment! Më fal (drejtuar balerinit)!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *