Nuk flisnin kur ishin kunata, por çfarë raporti ka me Tunën tani? Nora Istrefi përgjigjet TROÇ


“Më lër të flas” është një nga programet më të ndjekura të momentit, ku tashmë ka nisur dhe sezonin e dytë me po të njëjtët moderator Romeo dhe Donald Veshaj.E ftuar në pjesën e dytë të emisionit të mbrëmjes së sotme ishte një nga këngëtaret më të dashura të publikut, Nora Istrefi, për të folur më shumë rreth jetë së saj private dhe profesionale.

Gjatë intervistës, Nora është pyetur nga vëllezërit Veshaj në lidhje me raportin e saj me Tunën.Vëllezërit Veshaj:Si është marrëdhënia e Norës me Tunën?Nora : Nuk jemi zënë ndonjëherë, uroj të jetë mirë.Nora zbuloi për herë të parë “Më lër të flas” se ka marrë ftesë për të qenë pjesë e ‘DWTS’ por ka refuzuar dhe arsyeja është vogëlushja e saj Renee.

Isha e ftuar te ‘DWTS’, unë dua shumë të kërcej. Doja të shkoja në një ‘show’ ku ka vallëzim dhe kur mora ftesën thashë ‘pse nuk më keni ftuar më herët që t’u koordinoja me vajzën, por shpresoj vitin e ardhshëm.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *