Kjo nuk pritej: Mozzik po bëhet sërish baba?


Kjo nuk pritej: Mozzik po bëhet sërish baba?

Mozzik është një ndër reperët më të njohur në vend.

Ai është shumë i përfolur si për projektet muzikore, ashtu edhe për jetën e tij private, përcjell ORAinfo.

Mozzik dhe ish-gruaja e tij, Loredana e kanë një vajzë të quajtur Hana.

Ani pse tashmë është ndarë nga gruaja, ai përsëri po mendon për një fëmijë tjetër./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *