Capital T pozon si sheik, por vëmendjen e tërhoqi reagimi i Adrola Dushit


Cili është personi më i komentuar për një lidhje të mundshme me Capital T në rrjet? Padyshim, Adrola Dushi. Modelja dhe reperi emri i vërtetë i të cilit është Trim Ademi, prej kohësh kanë qenë qendra e vëmendjes në rrjet për një romancë midis tyre.Ndonëse ata e kanë mohuar, komentet në rrjetet e tyre sociale nuk mungojnë asnjëherë.

Së fundmi ka qenë Capital-T i cili ka pozuar si sheik. Në seksionin e komenteve të shumta kanë qenë reagimet, ku ndër to vëmendjen e mori ai i Adrolës.

“Ehh, kshu ka lezet,”- shkroi modelja duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *