A ka një shans rikthimi? Nora Istrefi flet për ndarjen e saj nga Robert Berisha!


E ftuar në pjesën e dytë të emisionit “Më lër të flas” ishte një nga këngëtaret më të dashura të publikut, Nora Istrefi, për të folur më shumë rreth jetë së saj private dhe profesionale.

Gjatë intervistës, Nora është pyetur nga vëllezërit Veshaj në lidhje me ndarjen e saj para disa vitesh nga Robert Berisha dhe marrëdhënin e tyre të tanishme.

Vëllezërit Veshaj: Në vitin 2019 ti je ndarë nga Roberti. Cili ka qenë i pari që e ka marrë si vendim?

Nora : Po e kemi marrë te dy…Me Robertin jam fejuar në moshën 23 vjeçe dhe kemi qenë 14 vite bashkë, kohën më të mirë e kam kaluar me të, më ka pelqyer pamja, sensi i humorit, gjithçka, por nuk shkoi ashtu siç e kisha parashikuar dhe lidhja ka pasur kriza, disa gjëra kisha qef ti mbaj për vete, vendosa për divorc për të pasur qetesi shpirtërore. Ka qenë shumë e vështirë, tepër edhe për mua edhe për vajzën. Ka qenë dhe më i vështirë vendimi nuk e përshkruaj dot me fjalë. Tani kemi marrëdhënie korrekte.

Vëllezërit Veshaj: A ka mundesi rikthimi?

Nora : boll tani ahaha…kur u rikthye Donaldi me Borën kshu që …


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *