Valdrina vjen me veprimin e papritur pas ndarjes nga Valdeti


Çifti Valdet dhe Valdrina duket se I kanë dhënë fund martesës së tyre.

Kjo erdhi shumë papritur për Publikun pasi për një kohë të shkurtë çifti largoi njëri-tjetrin nga rrjete sociale.

Madje, instagramin që e kishin të përbashkët tani e menaxhon vetëm Valdrina.

Mirëpo, ajo së fundi është deklaruar që nuk do të bëjë më pastime dhe nuk do të flasë më për ndarjen./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *